Make your own free website on Tripod.com

MAGIC TORNOOIEN

 

UPDATE: 21 mei 2002

PRERELEASE ONSLAUGHT: 29 september '02 !!

Side events mogelijk bij de tornooien van De Papieren Korf !!

 

 Algemene informatie

 

Magic Algemeen: lessenreeksen en spelnamiddagen jeugd

 

Tornooien 2002: programmatie

 

Tornooireglement van De Papieren Korf + prijzen

 

Routebeschrijving zaal Pius X + busregeling

 

Tornooien 2002: uitslagen en klantenklassement

 

Eindklassementen 1999 + 2000 + 2001: klanten en niet-klanten

 

Arena League

 

 

MAGIC-TORNOOIEN

VAN DE PAPIEREN KORF  !!!!

 

Regelmatig organiseert De Papieren Korf MAGIC-tornooien.

Via het tijdschrift en via deze website worden de geïnteresseerden daarvan in kennis gesteld.

Bovendien wordt er een jaarlijks klassement opgemaakt waarbij de best gerangschikte klanten een bonusprijs kunnen verdienen.

Bij ieder tornooi wordt een inschrijvingsgeld gevraagd. Klanten van DE PAPIEREN KORF krijgen telkens een booster cadeau. (Klant is hij/zij die minstens 200 €uro per kalenderjaar of 40 €uro het laatste trimester heeft gekocht in de winkel.)

 

WINNEN EEN VOLLEDIGE BOOSTERBOX in 2002 (zie artikel 3 "Voordelen van klant zijn")

Blontrock Stijn 1603, Knockaert Pierre 1739, Moulin Cedric en Yannick 1923, Francis Patrick 2239, Teppa Michaele 2353, De Decker Pieter Jan 2689, Deburggraeve Jan 2674, Steenhaut Dominique 2852, Claerbout Tom en Sam 2891, Willems Sehiene 2939.

 

OPLEIDINGSKURSUSSEN MAGIC

De Papieren Korf organiseert regelmatig initiatiecursussen  Magic voor beginnelingen.

Op aanvraag van geïnteresseerden kunnen er ook doelgerichte onderwerpen die aan bod komen. (vb. hoe speel je boosterdraft, hoe bouw ik een deck, enz.)

Deze intiatiecursussen  gaan telkens  door op een zondag van 15 tot 18 uur in zaal Pius X, Bredenakkerstraat 27 of 29 te Destelbergen. (zie plan en wegbeschrijving)

Wel zelf je decks of kaarten meebrengen!

Vooraf inschrijven bij Etienne in de winkel, telefonisch of via email. Dit om tijdig een lesgever ter beschikking te hebben!

 

Neem deel aan een Prerelease!! Een buitenkans!!

*    Je hebt als eerste de nieuwe cards

*    Je betaalt slechts de winkelprijs voor het materiaal: een starter, 2 of 3 boosters,

      en een gedateerde premium  card, en ben je klant van De Papieren Korf nog

      een   booster extra!!

*    Een beleeft een ganse dag Magic-plezier!!

*   Je resultaat telt mee voor de klassering  DCI en van De Papieren Korf!

 

         PROGRAMMATIE MAGICTORNOOIEN

De Papieren Korf  2002

Alle tornooien zijn sanctionned en gaan door in Pius X (school), Bredenakkerstraat 29  9070 Destelbergen. 

Judge: Jeroen Vercruysse

Het groot tornooi nr. 5 wordt gesponsord door architect Patrick Gryson

 

Tornooi-nr.

datum

Aard

Prijs

1

zondag

20 januari

Grand Prix Antwerp: Trial

Sealed deck Odyssey

30 €uro

2

zondag      

27 januari

Prerelease nieuwebasisreeks: Torment

Starter + 3 boosters

30 €uro

(*)3

zondag

17 februari

Nationals: Qualifier Belgian Championship standard

 

10 €uro

4

24 maart

Pro Tour Qualifier Nice

Starter + 2 boosters,  final eight: boosterdraft

30 €uro

5

maandag

1 april

2de Paasdag

Groot Sealedtornooi van De Papieren Korf:

Tempest Korean starter + 2 boosters Exodus Korean

Alle deelnemers ontvangen een bundel met de afbeeldingen van de cards met Engelse tekst

30 €uro

 

6

zondag

19 mei

Prerelease nieuwe uitbreidingsreeks:  Judgment

Starter + 3 boosters

30 €uro

7

zondag

29 sept.

Prerelease nieuwe Basisreeks: Onslaught

 Starter + 2 boosters

25 €uro

8

zondag 13

oktober

Grand Prix Reims: Trial

Extended

10 €uro

9

zondag 24

november

Pro Tour Qualifier Chicago

Sealed deck, final eight: Rochester Draft

30 €uro

 

(*): Telt niet mee voor het algemeen klantenklassement

 

NIEUW !!

Naast de tornooien worden vanaf het 6de tornooi (Prerelease Judgment) ook side events georganiseerd. Wanneer er zich 8 spelers aandienen kan een single eliminationboosterdraft georganiseerd worden. Prijs voor 3 boosters: 11 €uro.

Deze drafts zijn sanctionned.

Inschrijven voor de boosterdraft moet ten laatste voor 15 uur! (Om 19 uur moet de zaal volledig ontruimd zijn! Uitzondering: bij tornooien waar een final eight wordt gespeeld mag ingeschreven worden tot 17 uur)

Prijzen van de organisatie: 1ste: 3 boosters, 2de: 2 boosters, 3de 1 booster

 

PS: 2 dagen na ieder tornooi vind je de uitslagen en de klassering op de website van De Papieren Korf: www.depapierenkorf.be

Voor inschrijvingen of berichten: email: depapierenkorf@skynet.be

 

TORNOOIPRIJZEN

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

 De prijzenpot omvat 3 aspecten:

1. Al de deelnemers-klanten krijgen een extra gratis booster bij inschrijving

2. Er zijn de tornooiprijzen voor deelnemers van de top eight

3. Er zijn de klassementsprijzen voor de klanten: individueel, min-16jarige.

 

Niet-klanten zijn van harte welkom op de tornooien van De Papieren Korf, doch zij kunnen enkel tornooiprijzen winnen. Willen zij evenzeer genieten van de andere voordelen, dan kunnen zij klant worden, d.w.z.voor  200 €uro aankopen in de winkel verrichten per kalenderjaar  of 40 €uro gedurende de laatste 3 maanden. 

 

Verduidelijking:

1. Gratis booster t.w.v. 4 €uro (enkel klanten)

 

2. De tornooiprijzen(alle deelnemers): Deze  worden als volgt vastgelegd: 1ste: 18 of 27 of een volledige boosterbox naargelang aantal deelnmers,  2de  aantal boosters gelijk aan 1/4 van het aantal deelnemer (minstens 10 boosters), 3de: 1/6, 4de: 1/8, 5de: 1/12, 6de: 1/16, 7de: 1/24 en 8ste : 1/40.

Ter verduidelijking: zie tabel hieronder. Daarbovenop krijgt de best gerangschikte min16jarige 2 boosters als hij niet binnen de prijzen  valt. Indien meer dan 120 deelnemers zal de organisator de meerprijzen gelijkmatig verdelen.

Vanaf ronde 5 worden ad random 2 tafels aangeduid. De winnaars van de beide tafels krijgen een booster. Dit geldt ook zo voor ronde 6 en/of 7.

 

3. Klassementsprijzen (per kalenderjaar  enkel voor de klanten en minstens aan de helft van de tornooien hebben deelgenomen)  Bij gelijkheid van punten is de score op het Paastornooi doorslaggevend!

a. Eindklassement: winnaar: 2 boosterboxen, 2de : 1 boosterbox,  3de : 20 boosters, 4de: 15

    boosters, 5de: 10 boosters, 6de t/m 20ste: 1 Magic-kaft of box cardprotectors.

b. Min 16-jarigenklassement (binnen kalenderjaar): winnaar: 20 boosters, 2de: 10 boosters.

     PS: Deze prijzen kunnen niet gecummuleerd worden met (a). Een keuze moet worden

            gemaakt.

 

4. Prijzen kunnen niet omgeruild worden

 

Aantal deelnemers

 

20

40

60

80

100

120

Plaats

Aantal

boosters

49

55

75

95

120

139

1

 

18

18

27

36

36

36

2

1/4

10

10

15

20

25

30

3

1/5

5

7

12

13

20

24

4

1/8

3

5

8

10

13

15

5

1/12

2

3

5

7

8

10

6

1/16

1

2

4

5

6

8

7

1/24

1

1

3

3

4

5

8

1/40

1

1

2

2

3

3

 

Per tornooi worden boosters gegeven aan de winnaars van de ad random uitgekozen tafels vanaf ronde 5.

 

Tornooireglement van DE PAPIEREN KORF 2002

1

De tornooien staan open voor alle spelers. Zij worden geacht kennis te hebben genomen van het tornooireglement van De Papieren Korf BVBA.

2

Enkel de klanten van De Papieren Korf kunnen meedingen voor het klantenklassement van De Papieren Korf. Klant is hij of zij die de voorbije 3 maanden voor 40 €uro heeft gekocht of 200 €uro binnen het kalenderjaar en dit in de winkel.

3

Het bedrag van de aankopen in de winkel wordt genoteerd op de klantenkaart van de aanwezige koper. Het bedrag kan niet genoteerd worden op de kaart van een andere klant!

4

De te verdienen punten voor het klassement zijn: de 1ste 100, 2de 99, enz.  Zijn er meer dan 100 deelnemers dan zijn er punten zoveel als er spelers zijn. Als er 130 spelers zijn krijgt de eerste 130 punten. 

5

Bij gelijkheid van punten beslist de judge over de volgorde.

6

De punten van “De dag van De Papieren Korf” tellen dubbel.

7

Deelnemers-klanten van de Papieren Korf krijgen een booster gratis bij inschrijving. (Is klant van zodra hij/zij voor 200 €uro in de winkel heeft gekocht per kalenderjaar of 40 €uro gedurende de laatste drie maanden.

8

Er zijn volgende klassementen voorzien:

a. Klassement per tornooi (voor alle deelnemers)

b. Eindklassement over 7 van de 8 tornooien (per kalenderjaar en enkel voor de klanten)

c. Eindklassement voor de –16jarigen (per kalenderjaar en enkel voor de klanten)

9

Bij ieder tornooi zijn prijzen voorzien. Hoe meer deelnemers hoe meer prijzen. Deze liggen vast in een vooraf opgestelde prijzenlijst. De prijzen kunnen niet omgeruild worden!

10

Per kalenderjaar is er een  eindklassement met volgende prijzen:

Winnaar: 2 boosterboxen, 2de : 1 boosterbox, 3de: 20 boosters, 4de: 15 boosters, 5de :10 boosters, 6de t/m 20ste plaats: 1 box cardprotectors. Deze prijzen blijven geldig tot eind februari van het volgende kalenderjaar.

Winnaar jeugdklassement -16 jaar (binnen het kalenderjaar): 1ste :20 boosters, 2de :10 boosters (niet cummulbaar, ofwel prijs eindklassement, ofwel prijs jeugdklassement)

Prijzen voor de eindklassementen zijn ENKEL voor de klanten van De Papieren Korf die minstens aan de helft van de tornooien hebben deelgenomen (Voor 2002 zijn er dat 4 van de 8. Voor wie in de loop van de tornooien klant wordt zullen de punten voor het eindklassement meetellen vanaf het tornooi dat hij/zij klant is geworden). De winnaars dienen wel een foto 18/24 aan De Papieren Korf over te maken voor het einde van het kalenderjaar.

11

Voor het eindklassement over de 8 tornooien komen de 7 beste klassementspunten  in aanmerking. Dit om te vermijden dat wanneer iemand 1 tornooi mist, hetzij door ziekte, hetzij omdat zijn kwalifacatie reeds afgedwongen werd door zijn ranking en dus niet mag deelnemen, hetzij  om eender welk andere reden, de kans op een goed eindklassement zou missen. Bij gelijkheid van punten is de score van het Groot Paastornooi doorslaggevend.

12

In de tornooizaal is het verboden te roken.

13

Gedurende het tornooi is het de deelnemers verboden handel te drijven. Dit is het voorrecht van De Papieren Korf als organisator.  Enkel deelnemers aan de tornooien mogen cards traden.

14

Voor alle overige zaken, niet vermeld in bovenstaande reglementen is de organisator die de beslissing neemt, voor wat het wedstrijdverloop betreft, de judge.

15

Wie zich niet houdt aan bovenstaande reglementering wordt uitgesloten van verdere deelneming.

16

Dit reglement kan ten allen tijde gewijzigd worden ten voordele van een goed verloop van de tornooien.

 

 TORNOOIEN 2002

  van DE PAPIEREN KORF

 

Voor alle tornooien van De Papieren Korf is Jeroen Vercruysse de headjudge

Inschrijven vanaf 09.00 uur, aanvang 10.00 uur stipt!!

Deelname liefst op voorhand bevestigen!

Proclamatie voorzien rond 19 uur! (PTQ's: +- 22 uur)

Plaats: Pius X (grote zaal), Bredenakkerstraat 29

9070 Destelbergen

(zie plan & routebeschrijving verder)

 

7de Tornooi

Zondag 29 september 2002

Prerelease Onslaught

1 starter  + 2 boosters Onslaught

Inschrijvingsgeld: 25 €uro

Prijzen: zie rubriek ‘Prijzenpot’.

 

Klanten van De Papieren Korf krijgen een gratis booster!

Tornooi 7 telt  mee voor het klantenklassement van De Papieren Korf!

Voor de Arenaspelers tellen alle tornooien mee!

 

Er is mogelijkheid om deel te nemen aan de side events: single eliminationboosterdraft, prijs 11 € voor 3 boosters. Deze draft zijn sanctionned!

 

PS: Het is verboden te roken in de tornooizaal!    Er zijn belegde broodjes en drankjes voorzien aan 1.25 €uro!  Zie ook de 2 tornooireglementen van De Papieren Korf !

 

 

UITSLAGEN & KLASSEMENTEN

TORNOOIEN  2002

 

GRAND PRIX Antwerp Trial 20 januari 2002 - 1ste tornooi van De Papieren Korf

UITSLAG:

1. Le Minh, 2. Marijn Lybaert, 3. Blondeel Steven, 4. Blontrock Stijn, 5. Alexandre Darras, 6. Frederik Ongena, 7. Tom De Wael, 8. François Bricourt, 9. Guy Van Damme, 10. Agnes Do, 11. Jan Van Nieuwenhove, 12. Jochen Maes, 13. Vincent Lemoine, 14. Damien Mellaerts, 15. Nico Van De Voorde, 16. Quinten Cauwelier, 17. Luis Van Riet, 18. Steve Clarys, 19. Make Coeck, 20. Patrick Francis, 21. Bjorn Van Hecke, 22. Wesley Herpoel, 23. Paul Drossens, 24. Patrik Collier, 25. Jan vandenberghe, 26. Johan Dewez, 27. Stijn Van Petegem, 28. Raf Geussens, 29. Dimitri Delanghe, 30. Bart Goeminnen, 31. Frederik Kusseler, 32. Carlos Kochuyt, 33. Nikos Andriopoulos, 34. David Van Denbossche, 35. Geoffrey Doco, 36. Tom Tondeleir, 37. Dennis Deloore, 38. Arnt Vandermast, 39. Christophe Bourguignon, 40. Tom Vandenberghe, 41. Geert Demedts, 42. Gorik Lampaert, 43. Michel Delfosse, 44. Rafael Van Riet, 45. Benny Blieck, 46. Yves Cornet, 47. David Goddyn, 48. Pavlov Akritas, 49. Pascale Ost, 50. Dennis Li, 51. Geoffrey Siron, 52. Kurt Foket, 53. Philip Verdoodt, 54. Lieven Blommaert, 55. Stephane Steurs, 56. Francis Van den Noortgaete, 57. Pierre Cools, 58. Dominique Steenhaut

 

PRERELEASE TORMENT 27 januari 2002 - 2de tornooi van De Papieren Korf

UITSLAG:

1. Stijn Teeuws, 2. Johan Kennes, 3. Marijn Lybaert, 4. Kurt Foket, 5. Eric Delaere, 6. Peter Vanden-driessche, 7. Jan Van Nieuwenhove, 8. Christophe Gregoir, 9. Luis Van Riet, 10. Guy Van Damme, 11. Benny Blieck, 12. Bjorn Van Hecke, 13. Frederick Ongena, 14. Jan Ver Eecke, 15. David Vandenbossche, 16. Jeroen Aga, 17. Johan Verhulst, 18. Paul Drossens, 19. Quinten Cauwelier, 20. Jochen Maes, 21. Kenneth De Maeyer, 22. Peter Watthy, 23. Rafaël Van Riet, 24. Steven Blondeel, 25. Michael Brackx, 26. Stijn Blontrock, 27. Tom Vandenberghe, 28. Jery Revets, 29. Jan Vanden berghe, 30. Ruben Denoo, 31. Frederik Kusseler, 32. Gorik Lampaert, 33. Evert Van Bockstael, 34. Martin Fiers, 35. Bjorn D'Hooghe, 36. Rudy Van den Abbeele, 37. Patrick Francis, 38. Stijn Van Petegem, 39. Michaele Teppa, 40. Dennis Li, 41. John Van Vooren, 42. Ronald Wouters, 43. Eddy Van Hecke, 44. Jonas Willequet, 45. Tijs Elsen, 46. Yannick Moulin, 47. Geert Uyttendaele, 48. Evelien Dejaeghere, 49. Nicholas Willequet, 50. Olav Heirman, 51. Gilles Fiers, 52. Dennis De Loore, 53. Nico Van De Voorde, 54. Patrick Collier, 55. Sven David, 56. Sven Van Den Bosch, 57. Nathan De Kock, 58. Bart Verstuyft, 59. David Goddyn, 60. Johan Van Immerseel, 61. Jorn Nuttynck, 62. Thomas Thienpondt, 63. Steve Israel, 64. Marijn Vanden berghe, 65. Jos Meelberghs, 66. Pascale Ost, 67. Arnt Vandermast, 68. Bert Van Rompaey, 69. Rune Van De Veire, 70. Ernie Der Weduwen. 

 

Qualifier BELGIAN CHAMPIONSHIP - 17 februari 2002 - 3de tornooi van De Papieren Korf

Dit tornooi telt niet mee voor het klassement van De Papieren Korf

UITSLAG:

1. Geert Demedts, 2. Stijn Teeuws, 3. Luis Van Riet, 4. Michaele Teppa, 5. Tommy Geuns, 6. Peter Vandendriessche, 7. Shadi Torbey, 8. Lieselotte Heirbaut, 9. Jan Van Nieuwenhove, 10. Koen Taelman, 11. Jan Ver Eecke, 12. Tom De Wael, 13. Nicholas Hendriksen, 14. Frederick Ongena, 15. Quinten Cauwelier, 16. Wouter Mannens, 17. Joris Bronckaers, 18. Bart Van Uffelen, 19. Sven Gelan, 20. Stijn Blontrock, 21. Stephane Steurs, 22. Johan Van Immerseel, 23. Tijs Elsen, 24. Damien Mellaerts, 25. Hans Demol, 26. Peter Reynders, 27. Raf Van Riet, 28. Nico Van De Voorde, 29. Ronald Wouters, 30. Kris Bosschmans, 31. Dennis De Loore, 32. Lieven Blommaert, 33. Stijn Van Petegem, 34. David Belis, 35. Jochen Paulissen, 36. Guy Van Damme, 37. Michael Brackx, 38. Kjell Wollaert, 39. David Vandenbossche, 40. Steven Naessens, 41. Olivier Coemans, 42. Denis Jankowski, 43. Raphaël Thonon, 44. Patrick Francis, 45. Arnt Vandermast, 46. Dennis Moons, 47. Koen Salden, 48. Kristof Bayens, 49. Frederik Kusseler, 50. Geert Uyttendaele, 51. Tom Vandenberghe, 52. Maarten Goyvaerts, 53. Bjorn Van Hecke, 54. Nathan De Kock, 55. Luc Peck, 56. Benny Blieck, 57. Michel Delfosse, 58. Christophe Gregoir, 59. Jochen Van Cauwenberghe, 60. Dimitri Delanghe, 61. Mark Lambrechts, 62. An Verstraeten, 63. Alexandre Darras, 64. Pascale Ost

 

Ter informatie: De uitslag van de GRAND PRIX ANTWERPEN 2-3 maart 2002

Top 10: Winnaar: Budde kai (Germany), 2. Jeudon Florent (France), 3. Jorstedt Mattias (Sweden),  4. Eder Wolgang (Germany), 5. Van Leeuwen Arjan (Holland), 6. Lippert Christophe (Germany), 7. Schreurs Jos (Holland), 8. Baberowski Dirk (Germany), 9. Kennes Johan (Belgium), 10. Karten Frank (Holland).

De verdere uitslag van de Belgische spelers:

19. Verbinnen Kurt, 29. Da Costa Cabral Bernard, 51. Doise Jan, 59. Bernard Laurent, 61. Lemoine Vincent, 66. Drossens Paul, 68. Bolca Sinan, 69. Laenen Guy, 73. Meulders Fried, 84. Akritas Pavlos, 88. Verhulst Johan, 89. Siron Geoffrey,  105. Misonne Jacques, 108. Verbeken Dirk, 113. Lybaert Marijn, 12. Foket Kurt, 126. Bonroy Sacha, 129. De Roo Tom, 130. Mellaert Damien, 136. Gysemans Peter, 149. Festé Chris, 153. Tondeleir Tom, 171. Maes Jochen, 175. Steurs Stephane, 182. Sels Inge, 190. Clays Mats, 191. Luyckx Klaas, 195. Revets Jery, 203. Van Damme Guy, 218. Sels Bart, 221. Aga Jeroen, 223. Vanden Bossche David, 226. Franken Dimitri, 244. Salden Koen, 253. Pillards Tim, 255. Van Bockstael Evert, 257. Herpoel Wesley, 258. Teeuws Stijn, 260. Van Hecke Bjorn, 263. Goeleven Yves, 266. Van der Auwera Bert, 268. Libois Pierre, 271. Maenen Bert, 272. Andriopoulos Nikos, 292. Torbey Shadi, 295. van den Berghe Jan, 298. Francis Patrick, 302. Garcet Cedric, 309. Van Cauwenberghe Jochen, 319. Ongena Frederick, 321. Van der Haeghe Werner, 329. Grandjean Gilles, 330. Deseau Johan, 338. Chaouche Sophie, 345. Dejaeghere Evelien, 347. Mahranian Christia, 350. Moreau Julien, 358. Mertens Koen, 359. van den Wouwer Chris, 362. Van Audenaerde Aldiaan, 365. Verdoodt Philip, 371. Cleuren Freddy, 374. Dang Vu Tam, 376. Defresne Jean-François, 378. Cools Patricia, 382. Gaspart Jonathan, 389. Van Rossom Christophe, 397. Lenaert Mathi, 400. Bernard Julien, 404. Fonteyn Raf, 407. Geerts Steven, 409. Li Dennis, 411. Vanormelingen John, 417. D'Hondt Jean-Louis, 420. Possemiers Ben, 424. De Wael Tom,  428. Rensonnet Pierre, 433. Van Riet Raphael, 434. Billiau Jonathan, 437. Vrancken Kristof, 440. Van Saet Frederik, 444. Van den Abbeele Rudy, 447. Wouters Ronald, 449. Goyvaerts Maarten, 453. Ophalvens Serge, 454. Geeninckx Lambert, 455. Wouters Wim, 456. Gregoir Christophe, 460. Wuyts Dominique, 464. Ramos Da Fonseca, 466. Dewez Johan, 467. Van Goethem Stijn, 469. Ver Eecke Jan, 470. Ost Pascale, 474. Vermeer Jeroen, 477. Facciani Enrico, 478. Heirbaut Lieselotte, 479. Delfosse Michel, 485. Meirlaen Pierre,

487. Coeck Mike, 488. Collier Patrik, 490. Bodson Cedric, 492. Van Rooijen Mike, 494. Noé Benjamin, 497. Billiau Michel, 500. Beeldens Tom, 504. Van Riet Luis, 505. Moons Dennis, 506. Horemans Michiel, 517. Van Den Bosch Sven, 518. Lange Frederic, 520. De Koch Nathan, 527. Peersman Johan, 53. Jankowski Denis, 531. Vernijns Linus, 534. Clarys Steve, 537. Courier Erik, 544. Delnatte François, 548. Vanslembroeck Dimitri, 549. De Beuckelaer Dirk, 550. Van Der Jeught Sam, 552. Van Audenaerde Hans, 553. Cornet Yves, 558. Sonck Johan, 561. Van Landeghem Gunther, 562. Kilimobenecyo Jacques, 564. Blommaert Lieven, 565. Vereecke Bjorn, 566. Lagas Freek, 568. Maes Jerry, 577. Jaminé Benny, 578. Valcke Michiel, 580. Blontrock Stijn, 584. Grootjans Axel, 587. Cauwelier Quinten, 589. Schroeyers Jurgen, 590. Coeckerlbergh Gert, 591. Delaere Eric, 592. Dulsster Dries, 594. Teppa Michaele, 596. Vanborm Hicham, 597. Darras Alexandre, 600. Bourguignon Christophe, 604. Van Vooren John, 605. Huygens Philippe, 614. Coudemans Sebastien

 

PTQ  Nice 24 maart 2002 - 4de tornooi van De Papieren Korf

Uitslag:

1. Tom De Wael, 2. Frederick Ongena, 3. Fried Meulders, 4. Luis Van Riet, 5. Tim Glöckner, 6. Paul Drossens, 7. Jeroen Aga, 8. Johan Verhulst, 9. Julien Bernard, 10. Stephane Steurs, 11. François Bricout, 12. Kevin Horem, 13. Evert Van Bockstael, 14. Philippe Thorez, 15. Wesly Herpoel, 16. Guy Van Damme, 17. Olivier Gheysen, 18. Jean-Michel Bardet, 19. Patrick Francis, 20. Gunnar Vornhusen, 21. Thomas Menke, 22. Olivier Basselet, 23. Marijn Lybaert, 24. Michiel Horemans, 25. Geert Demedts, 26. Sebastien Gauthier, 27. Félix Schneiders, 28. Dennis De Loore, 29. Frank Adler, 30. Bruno Gadi, 31. Kurt Foket, 32. Jacques Bittner, 33. Maarten Goyvaerts, 34. Kurt Verbinnen, 35. Antoine Maugard, 36. Stijn Teeuws, 37. Jan Ver Eecke, 38. Stijn Raes, 39. Markus Bell, 40. Enrico Facciani, 41. Jochen Maes, 42. Kristof Vrancken, 43. Loïc Degrou, 44. Rafaël Van Riet, 45. Geert Van Campenhout, 46. Peter Verboven, 47. Laurent Janiak, 48. Ben Possemiers, 49. Ronald Wouters, 50. Inge Sels, 51. Wim Raes, 52. Jery Revets, 53. Guillaume Lecointe, 54. Björn Van Hecke, 55. Martin Baumert, 56. Michaële Teppa, 57. Marko Stefanovic, 58. Tom Tondeleir, 59. Raphael Saint-Jean, 60. Nico Van de Voorde, 61. Brackx Michaël, 62. Bert Sels, 63. Gert Coeckelbergh, 64. Jochen Van Cauwenberghe, 65. Carl Devos, 66. Vincent Lemoine, 67. Olivier Dickert, 68. Quinten Cauwelier, 69. Fréderic Trappet, 70. Tijs Elsen, 71. Pavlos Akritas, 72. Pierre Cools, 73. Jean-Louis D'hondt, 74. Bernardo Da Costa Cabral, 75. Christophe Grégoir, 76. Benny Blieck, 77. Alain Lutz, 78. Rudy Van den Abbeele, 79. Yves Goeleven, 80. Guy Laenen, 81. Jan vanden berghe, 82. Jacques Misonne, 83. Kevin Desprez, 84. Devriesere David, 85. Roman Weidemann, 86. David vandenbossche, 87. Johnny Bouckaert, 88. Geert Uyttendaele, 89. Tom Vandenberghe Tom 

 

PAASTORNOOI van De Papieren Korf - 5de tornooi van De Papieren Korf

Uitslag:

1. Jan Doise, 2. Stijn Teeuws, 3. Peter Gysemans, 4. Johan Verhulst, 5. Michiel Horemans, 6. Kurt Verbinnen, 7. Koen Salden, 8. Stijn Blontrock, 9. Olav Heirman, 10. Rafaël Van Riet, 11. Jeroen Aga, 12. Jochen Maes, 13. Frederick Ongena, 14. Luis Van Riet, 15. Jochen Van Cauwenberghe, 16. Gert Cooman, 17. Bjorn Van Hecke, 18. Johan Peersman, 19. Wesley Herpoel, 20. Tom De Wael, 21. Dennis Moons, 22. Stijn Raes, 23. Jan Van Nieuwenhove, 24. Jan van den Berghe, 25. Michael Brackx, 26. Geert Demedts, 27. Patrick Francis, 28. Denis Jankowski, 29. Evert Van Bockstael, 30. Dennis De Loore, 31. Wouter Mannesn, 32. Tom Vandenberghe, 33. Jery Revets, 34. Paul Drossens, 35. Guy Van Damme, 36. Gert Coeckelbergh, 37. Nico Van De Voorde, 38. Uyttendaele Geert, 39. Marijn vanden Berghe, 40. Pascale Ost, 41. Stan van der Velden, 42. Stijn Van Petegem

 

Ter informatie: Belgisch Kampioenschap op 27-28 april 2002

Uitslag top 8: Belgisch kampioen: Jan Doise, 2de: Geoffrey Siron, 3de: Peter Gysemans, 4de: Alexandre Darras, 5de: Jeroen Aga, 6de: Gert Coeckelberg, 7de: Chris Festré, 8ste: Jochen Van Cauwenberge

Uitslag van de klanten van De Papieren Korf:

33. Christophe Grégoir, 35: Rafael Van Riet, 40: Michaele Teppa, 43: Frederick Ongena, 49: Jan Ver Eecke, 51: Luis Van Riet, 65: Guy Van Damme, 71: Tom De Wael, 83: Johan Verhulst, 89: Koen Taelman, 92: Jan Van Nieuwenhove, 99: Michael Brackx

 

PRERELEASE JUDGMENT 19 mei 2002 - 6de tornooi van De Papieren Korf

Uitslag:

1. Frederick Ongena, 2. Bart Van Eetvelde, 3. Wesley Herpoel, 4. Quinten Cauwelier, 5. Rudy Van den Abbeele, 6. Christophe Grégoir, 7. Jeroen Aga, 8. Tom De Wael, 9. Stijn Van Petegem, 10. Luis Van Riet, 11. Stephane Steurs, 12. Michiel Kampwijk, 13. Johan Kennes, 14. Kris Bosschmans, 15. Sinan Bolca, 16. Sven Van Den Bosch, 17. Dennis De Loore, 18. Bjorn D'Hooghe, 19. Stijn Blontrock, 20. Bernardo Da Costa Cabral, 21. Paul Drossens, 22. Jan Ver Eecke, 23. Johnny Bouckaert, 24. Nathan De Kock, 25. Patrick Francis, 26. Lieselotte Heirbaut, 27. Pavlos Akritas, 28. Marijn Lybaert, 29. Ronald Wouters, 30. Carl Devos, 31. Luc Peck, 32. Michaele Teppa, 33. Nico Van De Voorde, 34. Peter Vandendriessche, 35. Jery Revets, 36. Alexander Geldhof, 37. Peter Verboven, 38. Johan Verhulst, 39. Rafael Van Riet, 40. Stijn Teeuws, 41. Kris Verhelst, 42. Floris Verbraecken, 43. Guy Van Damme, 44. Steve Israel, 45. Carlos Kochuyt, 46. Maarten Goyvaerts, 47. Jochen Maes, 48. Geoffrey Siron, 49. Michael Brackx, 50. Jonas Willequet, 51. Rik Verstraete, 52. Thomas Thienpondt, 53. Sofian De Clercq, 54. Bjorn Vereecke, 55. Nicholas Willequet, 56. Johan Van Gucht, 57. Gilles Fiers, 58. Tom Vandenberghe, 59. Gilles Fiers, 60. Yannick Moulin, 61. Stijn Papp, 62. Jami Speerbrecher, 63. Johan Van Immerseel, 64. Tijs Elsen, 65. Michel Deswaene, 66. Frank Pauwels, 67. Johan Beghyn, 68. Tim Desmedt, 69. Geert Uyttendaele, 70. Tim Yzewyn, 71. Steven Roels, 72. Lieven Blommaert, 73. An Verstraeten, 74. Johan Deseau, 75. Ernie Derweduwen, 76. Erika Haudenhuyse, 77. Eddy Van Hecke, 78. Pascale Ost, 79. Alain Francis, 80. Renaat De Clippe, 81. Koen Taelman, 82. John Van Vooren, 83. Dominique Steenhaut, 84. Jiri Baert

 

Klantenklassement 2002 van DE PAPIEREN KORF

 

  1. Plaats in de klassering,   2. Naam,  3. DCI-nummer, 4. Klantennummer

  5. Punten Tornooi 20 januari: Grand Prix Antwerp Trial

  6. Punten Tornooi 27 januari: Prerelease Torment

  7. Punten Tornooi 14 maart: PTQ Nice

  8. Punten Groot Paastornooi maandag1 april: Sealed Korean Tempeststarter + 2 booster Korean Odyssey

      (PUNTEN TELLEN DUBBEL!)

  9. Punten tornooi 19 mei: Prerelease Judgment

10. Punten Prerelease van 29 september: Onslaught

11. Punten Tornooi oktober: GP Reims: trial: extended

12. Punten Tornooi november: PTQ Chicago: sealed deck

13. Totaal aantal punten klassering

*: op moment van tornooi geen klant meer (zie tornooireglement)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

1

Ongena Frederick

90249330

0942

95

88

99

176

100

 

 

 

558

2

Van Riet Luis

52890612

2040

84

92

97

174

91

 

 

 

538

3

Van Damme Guy

11148563

1495

92

91

85

132

58

 

 

 

458

4

Francis Patrick

88286799

2239

81

64

82

148

76

 

 

 

451

5

De Wael Tom

60216042

1703

94

0

100

162

93

 

 

 

449

6

Blontrock Stijn

31148557

1603

97

75

0

186

82

 

 

 

440

7

Van Riet Rafael

42890665

2040

57

78

57

182

62

 

 

 

436

8

Verhulst Johan

80202056

2869

0

84

93

194

63

 

 

 

434

9

De Loore Dennis

21148529

0310

64

49

73

142

84

 

 

 

412

10

Van Hecke Bjorn

50600652

1294

80

89

47

168

0

 

 

 

384

11

Van Petegem Stijn

51140021

1650

74

63

0

118

92

 

 

 

347

12

Van Nieuwenhove Jan

12890625

3174

90

94

0

156

*0

 

 

 

340

13

Vanden Berghe Jan

82837960

3160

76

72

20

154

0

 

 

 

322

14

Brackx Michael

52890519

1225

0

76

40

152

52

 

 

 

320

15

Heirman Olav

41148534

1410

0

51

0

184

0

 

 

 

235

16

Ost Pascale

18435755

3353

52

35

0

122

23

 

 

 

232

17

Ver Eecke Jan

60221993

1652

0

87

64

0

79

 

 

 

230

18

Uyttendaele Geert

72890523

1356

0

54

13

126

32

 

 

 

225

19

Raes Stijn

92890643

3415

0

0

63

158

*0

 

 

 

221

20

Gregoir Christophe

71140015

1709

0

93

26

0

95

 

 

 

214

21

Blondeel Steven

92890515

1007

98

77

0

0

0

 

 

 

175

22

Vandenbossch David

70294512

2463

67

86

15

0

0

 

 

 

168

23

Cauwelier Quinten

32890614

3241

85

82

*33

*0

*97

 

 

 

167

24

Vanden Berghe Marijn

58286706

3160

0

37

0

124

0

 

 

 

161

25

Kusseler Frederik

61147050

1666

70

70

0

0

*0

 

 

 

140

26

Van De Voorde Nico

42890532

1767

86

48

0

*128

*68

 

 

 

134

27

Lampaert Gorik

61147055

1688

59

69

0

0

*0

 

 

 

128

28

Kochuyt Carlos

1148549

1618

69

0

0

0

56

 

 

 

125

29

Collier Patrick

40148056

3402

77

47

0

0

0

 

 

 

124

30

Fiers Martin

92890634

3346

0

67

0

0

42

 

 

 

109

31

Willequet Jonas

12890645

3324

0

57

0

0

51

 

 

 

108

32

Teppa Michaele

61140047

2353

0

62

45

0

*69

 

 

 

107

33

Willequet Nicholas

92803935

3324

0

52

0

0

46

 

 

 

98

34

Goddyn David

71140010

1977

54

42

0

0

*0

 

 

 

96

35

Moulin Yannick

92890648

1923

0

55

0

0

41

 

 

 

96

36

Vandendriessche Peter

12890650

3312

0

95

0

0

*67

 

 

 

95

37

Fiers Gilles

62890633

3346

0

50

0

0

44

 

 

 

94

38

Van Hecke Eddy

42890619

1294

0

58

0

0

24

 

 

 

82

39

De Maeyer Kenneth

92861447

3332

0

80

0

0

0

 

 

 

80

40

Watthy Peter

42890649

2607

0

79

0

0

0

 

 

 

79

41

Van Vooren John

71140001

1321

0

60

0

0

19

 

 

 

79

42

Van Immerseel Johan

52899934

3343

0

41

0

0

38

 

 

 

79

43

Delanghe Dimitri

58286535

2006

72

0

0

0

0

 

 

 

72

44

Peck Luc

80203529

1722

0

0

0

0

70

 

 

 

70

45

Geldhof Alexander

90216096

1754

0

0

0

0

65

 

 

 

65

46

Steenhaut Dominique

18286847

2852

43

0

0

0

18

 

 

 

61

47

Wouters Ronald

72875351

3223

0

59

*52

*0

*72

 

 

 

59

48

Verbraecken Floris

82890554

3478

0

0

0

0

59

 

 

 

59

49

Der Weduwen Ernie

51148541

1404

0

31

0

0

26

 

 

 

57

50

Van Campenhout Geert

72890517

2602

0

0

56

0

0

 

 

 

56

51

Dejaeghere Evelien

80216403

3330

0

53

0

0

0

 

 

 

53

52

Raes Wim

60294549

3415

0

0

50

0

*0

 

 

 

50

53

De Clercq Sofian

32890555

3397

0

0

0

0

48

 

 

 

48

54

Nuttynck Jorn

52890603

3084

0

40

0

0

*0

 

 

 

40

55

Speerbrecher Jami

72890547

3424

0

0

0

0

39

 

 

 

39

56

Meelberghs Jos

88435752

3353

0

36

0

0

*0

 

 

 

36

57

Van Rompaey Bert

62803932

0974

0

33

0

0

*0

 

 

 

33

58

Van de Veire Rune

38278411

2999

0

32

0

0

*0

 

 

 

32

59

Yzewyn Tim

22890550

3469

0

0

0

0

31

 

 

 

31

60

Roels Steven

22890548

3449

0

0

0

0

30

 

 

 

30

61

Verstraeten An

21140046

0310

0

0

0

0

28

 

 

 

28

62

Haudenhuyse Erika

68286748

882

0

0

0

0

25

 

 

 

25

63

Francis Alain

62890549

3450

0

0

0

0

22

 

 

 

22

64

Taelman Koen

40222111

1789

0

0

0

0

20

 

 

 

20

 

Rekening houdend met het reglement dat zegt dat op jaarbasis het minst goede resultaat (onderlijnd!) mag weggelaten worden is de voorlopige stand als volgt :

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

1

Ongena Frederick

90249330

0942

95

88

99

176

100

 

 

 

470

2

Van Riet Luis

52890612

2040

84

92

97

174

91

 

 

 

454

3

De Wael Tom

60216042

1703

94

0

100

162

93

 

 

 

449

4

Blontrock Stijn

31148557

1603

97

75

0

186

82

 

 

 

440

5

Verhulst Johan

80202056

2869

0

84

93

194

63

 

 

 

434

6

Van Damme Guy

11148563

1495

92

91

85

132

58

 

 

 

400

7

Francis Patrick

88286799

2239

81

64

82

148

76

 

 

 

387

8

Van Hecke Bjorn

50600652

1294

80

89

47

168

0

 

 

 

384

9

Van Riet Rafael

42890665

2040

57

78

57

182

62

 

 

 

379

10

De Loore Dennis

21148529

0310

64

49

73

142

84

 

 

 

363

11

Van Petegem Stijn

51140021

1650

74

63

0

118

92

 

 

 

347

12

Van Nieuwenhove Jan

12890625

3174

90

94

0

156

*0

 

 

 

340

13

Vanden Berghe Jan

82837960

3160

76

72

20

154

0

 

 

 

322

14

Brackx Michael

52890519

1225

0

76

40

152

52

 

 

 

320

 

Hieronder vind je een plan en routebeschrijving naar de zaal Pius X te Destelbergen waar de tornooien van Magic, Star Wars en Pokémon worden gespeeld. Voor diegenen die met het openbaar vervoer komen is er een bus-uurregeling voor de zondag. Je neemt de bus 34  aan St.-Pietersstation perron 6, via Heuvelpoort, St.-Lievenspoort, Keizerpoort of Dampoort. Je stapt af Destelbergen Stelplaats, je steekt de Dendermondsesteenweg over, neemt eerste straat links en je komt in de Bredenakkerstraat. Daar is de zaal op nummer 27 (kleine zaal naast kerk) of  29 (in school).

Om terug te keren het omgekeerde met bus 34

Hieronder de busregeling VOOR DE ZATERDAG OF ZONDAG

 

Naar de tornooizaal toe!

ZONDAG

Bus nummer

34

34

34

34

35

34

Gent  St.-Pietersstation

9.15

10.15

11.14

12.15

12.45

13.15

Gent Heuvelpoort

9.19

10.19

11.18

12.19

12.49

13.19

Gent  St.-Lievenspoort

9.21

10.21

11.21

12.22

12.52

13.22

Gent Keizerpoort

9.22

10.22

11.22

12.23

12.53

13.23

Gent Dampoort

9.26

10.26

11.26

12.27

12.57

13.27

Destelbergen Stelplaats

9.30

10.30

11.31

12.32

13.02

13.32

Destelbergen Kerk

9.35

10.35

11.36

12.37

13.07

13.37

 

ZATERDAG

Bus nummer

35

34

35

Gent  St.-Pietersstation

08.45

09.15

09.45

Gent Heuvelpoort

08.49

09.19

09.49

Gent  St.-Lievenspoort

08.51

09.21

09.51

Gent Keizerpoort

08.52

09.22

09.52

Gent Dampoort

08.57

09.26

09.57

Destelbergen Stelplaats

09.02

09.30

10.02

Destelbergen Kerk

09.07

09.35

10.07

 

Terug naar huis! ZATERDAG EN ZONDAG ZELFDE REGELING

Bus nummer

34

35

34

35

34

34

Destelbergen kerk

18.21

18.51

19.24

19.53

20.23

21.23

Destelbergen Stelplaats

18.26

18.56

19.29

19.58

20.28

21.28

Gent Dampoort

18.31

19.01

19.33

20.02

20.32

21.32

Gent Keizerpoort

18.35

19.05

19.37

20.06

20.36

21.36

Sent  St.-Lievenspoort

18.36

19.06

19.38

20.07

20.37

21.37

Gent Heuvelpoort

18.39

19.09

19.40

20.09

20.39

21.39

Gent St.-Pietersstation

18.43

19.13

19.44

20.13

20.43

21.43

 


 

 

 

 


RESULTATEN VORIGE JAREN

1999  +  2000 + 2001

 

EINDKLASSEMENT klanten 1999
Voor een volledige uitslag met de 131 deelnemers: in de winkel!
Judge: Kim Hofmans

(1):plaats in de rangschikking, (2):naam Magic-speler, (3):DCI-nummer speler, (4):uitslag tornooi van 14 maart: type II, (5):uitslag tornooi van 2 mei: sealed deck Classic, (6):uitslag pre-release van 29 mei:Urza’s Destiny, (7):uitslag pre-release 26 september: Marcadian Masques, (8):uitslag tornooi 31 oktober: Urza’s block, (9):uitslag tornooi 5 dec.: booster draft Mercedian Masques, (10):totaal aantal punten tornooien

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Van Hauwermeiren Bart

621780

38

33

36

53

40

26

226

2

Ongena Frederick

249330

40

27

23

67

42

0

199

3

Bockstaele Maarten

1135031

34

16

30

61

34

18

193

4

Van Lierde Wim

249333

18

35

17

65

27

28

190

5

Van Hecke Bjorn

600652

25

23

32

*27

43

29

179

6

Aelbrecht Christof

249331

29

20

26

30

45

25

175

7

De Landsheer Jurgen

600651

26

24

31

*27

23

27

158

8

Aga Jeroen

223476

0

0

0

70

44

36

150

9

Pauwels Pieter

249318

25

37

0

60

26

0

148

10

Mortier Philippe

1148528

37

19

16

*24

32

20

148

11

De Visscher Olivier

1148535

0

30

25

*28

46

12

141

12

Verlinden Stefaan

149241

0

0

40

66

0

32

138

13

Denayer Hans

223475

0

0

0

55

49

34

138

14

De Veirman Marino

608509

30

15

9

29

20

30

133

15

De Wael Tom

216042

0

0

0

72

25

35

132

16

Auffret Yann

255979

0

22

33

24

36

15

130

17

Vanden Abbeele Rudy

1165793

0

0

21

43

41

23

128

18

De Veirman Ronny

621779

28

17

13

19

24

24

125

19

Callebaut Stefaan

203222

0

0

37

45

0

33

115

20

Van Den Cruyce John

203504

0

0

38

69

0

0

107

 

Vet gedrukt: klanten van De Papieren Korf

De volledige uitslag kan je inzien in de winkel! (totaal van 131 deelnemers)

* Door de fout van de organisator konden de spelers aangeduid met * niet deelnemen aan het tornooi. Daarom werd hen een puntenaantal toegekend gelijk aan het gemiddelde van de gespeelde wedstrijden.

 

 

EINDKLASSEMENT klanten 2000

 

1. Plaats in de klantenklassering, 2. Naam, 3. DCI-nummer, 4. Club, 5. Tornooi 6 februari: prerelease Nemesis, 6. Tornooi 19 maart: Type II, 7. Groot tornooi  24 april: Sealed 4th. Ed + 2 boosters Alliances (PUNTEN TELLEN DUBBEL!), 8. Tornooi Nationale prerelease Prophecy 27 mei,

9. Tornooi 1 oktober: Prerelease Invasion, 10. Tornooi 29 oktober: Mercadian-block

11. Sinterklaastornooi 3 december: boosterdraft Invasion

12. Totaal aantal punten (6 beste van de 7 tornooipunten)  Minst goede is onderlijnd!

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Ongena Frederick

90249330

Jw

42

50

60

126

115

58

24

451

2

De Wael Tom

60216042

Ar

68

32

106

84

92

53

23

435

3

Peck Luc

80203529

-

80

45

82

38

84

51

31

380

4

Bockstaele Maarten

21135031

Jw

67

31

56

100

80

45

14

379

5

Desmet Peter

61145615

-

*76

*40

78

113

99

52

32

374

6

Taelman Koen

40222111

-

63

18

100

60

78

49

18

368

7

Blontrock Stijn

31148557

Ar

49

48

44

66

°93

55

19

365

8

Van Damme Guy

11148563

Ar

20

0

74

110

95

34

27

360

9

De Keere Nicolaï

21148559

-

44

11

80

83

112

16

0

346

10

Blommaert Lieven

41558327

Sn

75

41

76

23

66

41

29

328

11

Rotsaert Peter

1151523

-

51

25

46

81

86

35

3

324

12

Gregoir Christophe

1140015

-

36

0

24

64

109

57

0

290

13

Heirman Olav

41148534

Ar

59

0

14

106

107

0

0

286

14

Vanden Noortgate Francis

20219814

-

50

0

90

0

103

39

0

282

15

De Veirman Marino

608509

Ex

41

19

20

82

65

0

0

227

16

Aelbrecht Christof

40249331

-

41

39

38

80

0

27

0

225

17

Mortier Philippe

71148528

-

47

13

58

0

68

26

9

218

18

Peersman Johan

21140041

Sn

0

0

0

90

116

0

0

206

19

De Veirman Ronny

90621779

Ex

25

29

12

51

77

0

0

194

20

De Facq Len

31148536

-

30

0

34

32

82

0

0

178

 

Toelichtingen  bij dit klassement

-    Totaal van 275 deelnemers klanten en niet-klanten.De volledige uitslag kan je inzien in de winkel!

-      Zoals bepaald in het reglement wordt het minst goede resultaat geannuleerd. Dit is in de uitslagen-

       tabel grijs onderlijnd!  

-          *: deelgenomen aan tornooi, maar nog geen klant of geen klant meer

 

EINDKLASSEMENT klanten 2001

Artikel 8 van het reglement van De Papieren Korf bepaalt dat minstens aan de helft van de tornooien moet deelgenomen zijn om in de eindklassering weerhouden te worden. Klanten die dus aan 4 of minder tornooien hebben deelgenomen komen in deze eindklassering niet voor! 

(In de winkel kan je de volledige uitslag inkijken van de 113 klantendeelnemers!!)

 

  1. Plaats in de klassering,   2. Naam,  3. DCI-nummer, 4. Klantennummer

  5. Punten Tornooi 28 januari: Prerelaese Planeshift

  6. Punten Tornooi PTQ Barcelona 18 februari

  7. Punten Tornooi Type II 18 maart

  8. Punten Groot Paastornooi maandag16 april: Sealed Miragestarter + 2 booster Visions

      (PUNTEN TELLEN DUBBEL!)

  9. Punten tornooi 27 mei: Prerelease Apocalypse

10. Punten Prerelease van 30 september: Odyssey

11. Punten tornooi van 28 oktober: Invasion block

12. Punten PTQ San Diego van 11 november: sealed

13: Punten Tornooi 9 december: Boosterdraft Odyssey

14. Totaal aantal punten klassering

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Ongena Frederick

90249330

0942

129

53

60

94

89

97

49

67

30

638

2

Verhulst Johan

80202056

2869

104

25

43

120